Datel Hakkında
Cisco Systems
Veri iletişim alaninda, aktif network ürünleri konusunda oldukça büyük bir portföy sunan Cisco, özellikle Router'lar konusunda dünya pazarında çok büyük bir payın sahibidir. Router'larda kazanmış olduğu başarıyı diğer aktif network ürünleri olan Switch ve Hub'larda da sağlayan Cisco, her zaman network tasarımcılarının en sağlam alternatiflerinden biridir.
3com
Lokal ve Geniş Alanlı yerel ağlar  için  yüksek performanslı Hub ve Switch'lerin yanı sira günümüz ihtiyaçlarına yönelik IP Telephony alanında MBX telefon santralleri birleşik network çözümleri sunar. Ethernet Adapter'ları ve ekonomik network çözümlerinde dünya lideri.
Alvarion
Wireless Networking'de geniş ürün yelpazesi ve eşsiz ürün performansı ile gerçek bir lider. Indoor ve Outdoor uygulamaları için 2.4Ghz, 3.5 Ghz, 5.2 Ghz Radyo Frekansı kablosuz iletişim cihazları, WIMAX ve WI Fi ürünler ile Mobese ve ISP'ler için özel Wireless Internet çözümleri.
Comtrol
Serial Card ve Hub'larda #1. USB Serial Hub, Rocket Port ve Rocket Modemler ile seri iletişim için gerekli tüm ana birimleri üretir. Device Master Serial MultiProtocol Hub ile seri bağlantıları Internet ve Networking dünyasına taşıyor.
Amplitec
Günümüz mobil telefonları altyapılarına uygun, GSM, CDMA VE 3G  networklerine uygun, Indoor repeater ve Line Extender üreticisidir. Mobil telefonlarla haberleşme zorluğu yaşanılan yerlerde net ve ekonomik  sinyal güçlendirme
Lantech
Endustriyel switch üreticisi olup, Metro, Demiryolu, Enerji Substationları, Havalanı, Trafik izleme ve askeri amaçlı Ethernet, IP uygulamaları için özel çözümler.
Artec Technologies
Video Survelliance yazılımları ve NVR lar konusunda yenilikçi, üstün özellikli ürünler sunuyor. Her tür ve marka kamera için tek bir yönetim yazılımı ile eşsiz çözüm.
Transition
transition Donanım üretiminde 20 yılı aşkın tecrübesiyle Transition Networks fiber optik ürünlerin; hangi programı kullanıyorsa kullansın, nerede bulunuyorsa bulunsun, her türlü veri ağına entegre edilmesini sağlar.
KBC Networks
Offers unlimited solutions for Ethernet converters and Video Converters.
Mti Wireless Edge Ltd.
2,4Ghz, 3.5Hz ve 5,2 Ghz başta olmak üzere tüm frekans bandlarına uygun dayanıklı ve yüksek kazançlı antenler.
AMP NetConnect
Yapısal kablolama sistemlerinin her noktasında yüksek standartlarda ürünler sağlayan AMP, dünya çapında kalite ve sağlamlığın simgesi.  Cat.5,6,ve Cat.7 bakır bazlı kablolama sistemleri ve fiber optik kablo sistemleri ile data iletişim malzemelerinde 1 numara.
HCS
Pride of Turkey in structural wiring systems and newest of network infrastructure systems. HCS, for wide choice of products, alternative solutions and good price options.
MRV
Leading manufacturer at Laser Wireless communication systems.
TRENDnet
Ethernet switches, KVM Switches, Ethernet converters and IP cameras manufacturer. Leader in network systems with long life and low prices.