Datel Hakkında
Wave IP
Kablosuz haberleşme sistemleri konusunda noktadan noktaya ( Poin to Point ) ve bir noktadan, birçok noktaya ( Point to MultiPoint) çözümleri 2,4GHz ve 5,2GHz bandında en iyi fiyat / performans ilişkisi ile sunmaktadır. Özellikle zor şartlar ve uzun mesafeli kablosuz haberleşmede oluşturduğu link’ler ile profesyonel çözümler sağlamaktadır. WaveIP ülkemizde 10 yılı aşkın vir zamandır kullanılmakta ve yeni 1Gbit serisi ile dikkati çekmektedir.
HP ProCurve Networking
---
Commcope AMP
Yapısal kablolama sistemlerinin her noktasında yüksek standartlarda ürünler sağlayan AMP, dünya çapında kalite ve sağlamlığın simgesi. Cat.5,6,ve Cat.7 bakır bazlı kablolama sistemleri ve fiber optik kablo sistemleri ile data iletişim malzemelerinde 1 numara.
Light Pointe
Wireless iletişimde sınırsız çözümler sunan LightPointe 2,4 Ghz, 3,5Ghz,5.2Ghz… 60,70Ghze kadar lisans gerektiren ve gerktirmeyen sistemler yanısıra, FSO tekniği ile Laser Wireless ürünlere de sahiptir. Her tür iletişim sorununa kesintisiz çözümler sunan LightPointe, Laser ve RadioFrekansı(Wi-Fi) çözümünü aynı ünitede birleştiren yüksek hızlı Gbit Hybrid ürünlere de sahiptir.
Comtrol
Serial Card ve Hub'larda #1. USB Serial Hub, Rocket Port ve Rocket Modemler ile seri iletişim için gerekli tüm ana birimleri üretir. Device Master Serial MultiProtocol Hub ile seri bağlantıları Internet ve Networking dünyasına taşıyor.
Amplitec
Günümüz mobil telefonları altyapılarına uygun, GSM, CDMA VE 3G networklerine uygun, Indoor repeater ve Line Extender üreticisidir. Mobil telefonlarla haberleşme zorluğu yaşanılan yerlerde net ve ekonomik sinyal güçlendirme
Transition
transition Donanım üretiminde 20 yılı aşkın tecrübesiyle Transition Networks fiber optik ürünlerin; hangi programı kullanıyorsa kullansın, nerede bulunuyorsa bulunsun, her türlü veri ağına entegre edilmesini sağlar.
Welltech
Telekom çözümlerinde IP Gateway ürünleri, ATA, VoIP cihazları, IP Telefonlar ve Soft PBX çözümler sunmaktadır. BTK ve Telekom onaylı ürürnleri ile uzun yıllardır kullanılmaktadır.
Artec Technologies
Video Survelliance yazılımları ve NVR lar konusunda yenilikçi, üstün özellikli ürünler sunuyor. Her tür ve marka kamera için tek bir yönetim yazılımı ile eşsiz çözüm.
KBC Networks
Video Converter ve Endürtriyel Ethernet çözümleri sunan KBC aynı zamanda Security-Güvenlik çözümleriyle dikkati çekmektedir. Wireless iletişim çözümleride sunan KBC özellikle Video Survelliance- CCTV /MOBESE projeleri için yüksek performanslı ürünlere sahiptir.